نمایش 1–8 از 10 نتیجه

نمایش 9 24 36

پایه کاردستی ( پایه f چرخ خیاطی )

پایه ساتن دوزی یک پایه چند کاربردی برای دوخت ساتن و دوخت کش و نوار دوزی ، این پایه به نام های دیگری از جمله پایه شفاف یا پایه F هم شناخته می شود

پایه لحاف دوزی ( پایه L چرخ خیاطی )

پایه لحاف دوزی  برای دوخت پتو و لحاف و پارچه های خیلی ضخیم استفاده می شود. پایه ابر دوزی با

پایه جادکمه دوزی ( پایه j چرخ خیاطی )

یکی از پایه های کمکی چرخ خیاطی پایه جادکمه دوزی می باشد. این پایه، پایه j چرخ خیاطی نیز نام

پایه قیطان دوزی ( پایه H چرخ خیاطی )

پایه قیطان دوزی چرخ خیاطی برای یکی از پایه های چرخ خیاطی محبوب بین خیاطان می باشد. برای دوخت های

پایه پس دوزی ( پایه G چرخ خیاطی )

پایه g چرخ خیاطی یا همان پایه پس دوزی برای حاشیه دوزی پرده به کار برده می شود. انواع پایه

پایه زیپ دوزی ( پایه e چرخ خیاطی )

پایه زیپ چرخ خیاطی همانطور که از نامش پیداست برای دوخت زیپ به کار گرفته می شود. این پایه به

پایه شیشه ای یا جادکمه ( پایه b چرخ خیاطی )

برای دوخت هایی که نیاز است پارچه زیر پایه دیده شود مانند دوخت جادکمه از پایه b یا پایه شفاف

پایه اصلی یا مادر ( پایه a چرخ خیاطی )

پایه اصلی چرخ خیاطی یا همان پایه مادر  پایه a نام دارد. این پایه از اول روی همه چرخ خیاطی

پایه چرخ خیاطی

همیشه اطلاع داشتن و استفاده بموقع از ابزار کمکی کاری که انجام میدهیم روند کار را برای ما راحت تر میکند. برای اینکه کار خیاطی و دوخت لباس را به راحتی و با لذت انجام دهید نیازمند آنست که با یکسری نکات و قلق ها آشنا باشید. یکی از این نکات مورد نیاز، آشنایی با انواع پایه چرخ خیاطی است. این وسیله یک لوازم جانبی کوچک برای چرخ خیاطی شما محسوب می شود. این ابزار کمک میکند دوخت راحت تری داشته باشید. همچین سرعت انجام کار را بالا میبرد. در نهایت به زیبایی و تمیزی دوخت های شما منجر میشود.

خرید پایه چرخ خیاطی

انواع پایه چرخ خیاطی

امروزه این ابزار خیاطی در تنوع بالایی در بازار موجود هستند. بعضی ها همه کاره، بعضی چندکاره و بعضی فقط برای انجام یک کار بخصوص طراحی و تولید شده اند. برای تعویض پایه چرخ خیاطی و استفاده از هر کدام از این مدل ها میتوانید با استفاده از یک اهرم آن را تعویض کنید. این قطعه به نگهدارنده پایه ای متصل است که به کمک یک میله و یک پیچ کوچک متصل شده است. نگهدارنده پایه را مگر در صورت نیاز برای تمیزکردن یا تعمیر کردن لازم نیست جدا کنید.

اگر با کاربرد پایه های چرخ خیاطی آشنا باشید میتوانید از بین تنوع زیادی که دارد مدل مورد نیاز خود را بیابید. در اینجا به نام تعدادی از این مدل ها اشاره می کنیم: پایه ساده دوزی ، پایه سردوزی ، پایه شفاف ، پایه زیپ ، پایه پس دوزی ، پایه کوک شل ، پایه لب تو ، پایه مغزی دوزی ، پایه زنجیره دوزی ، پایه قیطان دوزی ، پایه دکمه دوزی و …

قیمت پایه چرخ خیاطی

هر کدام از این موارد متنوع برای یک نوع دوخت استفاده می شود. ویژگی های خاص خود را دارند. برای آسان شدن دوخت های گوناگون می توانید از یکی از این مدل ها استفاده کنید. چرا که هر کدام کاربرد خاص خودش را دارد. توجه داشته باشید برای اینکه دوخت های درستی داشته باشید بعد از نصب پایه تنظیمات چرخ هم متناسب با کار خود تغییر دهید تا نتیجه کارتان همانی شود که میخواهید.

کمک پایه یکی از لوازم های جانبی به شما کمک می کند که در کنار تنظیم میزان فشار و استفاده از سوزن مناسب پارچه های ضخیم را به راحتی دوخت تمیز و زیبا بزنید. پایه ساده که روی همه چرخ خیاطی ها وجود دارد با کنترل پارچه در اجرای دوخت های ساده بسیار تاثیرگذار و کمک دهنده است. علاوه بر پایه ها، نیم پایه چرخ خیاطی هم وجود دارد که برای دوخت هایی استفاده می شود که سمت چپ یا راست کار مانع وجود دارد. مانند زیپ دوزی که در این مواقع از نیم پایه استفاده می شود.

خرید پایه چرخ خیاطی

در زمان خرید چرخ خیاطی معمولا چند پایه مختلف هم، همراه چرخ ارائه می شود. این موضوع در برندها و مدل های مختلف چرخ خیاطی متفاوت است. اما میتوانید بطور جداگانه هم این قطعه جانبی چرخ را طبق نیاز خود از فروشگاههای معتبر خریداری کنید. توجه داشته باشید که از مکانی که خرید میکنید کالای باکیفیت را به شما ارائه دهد. چرا که اگر محصول بدون کیفیت خریداری کنید نه تنها برای شما کارایی ندارد و زود بلااستفاده می شود بلکه باعث خراب شدن کار دوخت و دوز شما میشود. در نهایت این خلل شما را خسته و کلافه میکند.

فروشگاه اینترنتی ایزی دوخت انواع مختلف پایه چرخ را با بهترین قیمت بازار در اختیار شما عزیزان قرار داده است. مدل های مختلف این ابزار با قیمت مناسب و بالاترین کیفیت موجود می باشد. در صورت نیاز میتوانید از طریق سایت و افزودن به سبد خرید و همچنین پیج اینستاگرام ایزی دوخت و تلفن تماس خرید خود را ثبت کنید.