در حال نمایش 3 نتیجه

نمایش 9 24 36

سوزن چرخ خیاطی ارگان سایز 14

خرید سوزن چرخ خیاطی ارگان اصل ژاپن مدل HA×1 سایز 90/14 برای دوخت  های معمولی روی پارچه های با ضخامت متوسط مانند رو بالشتی، شلوار ...

سوزن چرخ خیاطی ارگان سایز 11

خرید سوزن چرخ خیاطی ارگان اصل مدل HA×1 سایز 75/11 با بهترین قیمت و ضمانت اصل بودن کالا ، مناسب برای انواع چرخ خیاطی خانگی

سوزن چرخ خیاطی ارگان سایز 16

خرید سوزن چرخ خیاطی ارگان اصل ژاپن مدل HA×1 سایز 100/16 با بهترین قیمت و ضمانت اصل بودن در فروشگاه اینترنتی ایزی دوخت

سوزن مناسب در دوخت و دوز تاثیر زیادی در کیفیت کار نهایی دارد. اگر می خواهید در حین خیاطی سوزن نشکند یا پارچه سوراخ نشود و یا کار زیر چرخ چین نخورد، باید از سوزن خیاطی با کیفیت و مناسب استفاده کنید. انواع سوزن در شماره ها و رنگ های مختلف وجود دارد.

سوزن ارگان یا سوزن organ بهترین سوزن در دنیاست. برای خرید سوزن چرخ ارگان اصل دارای علامت استاندارد ژاپن می توانید از طریق همین صفحه اقدام فرمایید.

عکس انواع سوزن خیاطی

انواع سوزن خیاطی

این شماره هایی که برای سوزن ها مشخص شده نشان دهنده اندازه آنهاست. هنگام خرید سوزن باید شماره آن را به فروشنده بگویید. اگر دقت کنید دو شماره روی سوزن ها ثبت شده که شماره های 60 تا 110 بر حسب سیستم متریک اروپایی می باشند. همینطور شماره های 8 تا 21 نشان دهنده سیستم اندازه گیری امریکایی است. برای نمونه سوزن خیاطی 14/90

هرچه مقدار عددی شماره سوزن کمتر و پایین تر یعنی ضخامت آن نازک تر و ظریف تر است. هرچه شماره سوزن چرخ بالاتر یعنی ضخیم تر است و میتوان برای پارچه های باضخامت بالا استفاده شوند.

سوزن شماره 8 تا شماره 10 (شماره 60 تا 70) برای دوخت روی پارچه های ظریف مثل حریر و ابریشم و پارچه های سبک استفاده می شوند.

سوزن های خیاطی شماره 11 تا 12 (شماره 75 تا 80) برای دوخت پارچه های پنبه ای و در کل پارچه های سبک به کار گرفته می شوند.

از سوزن چرخ خیاطی سایز 14 (90) در دوخت پارچه های دارای ضخامت متوسط مانند ژرسه، کتان، پارچه پشمی نازک و از این  قبیل استفاده می شود.

سوزن سایز 16 (100) برای دوخت و دوز پارچه های ضخیم مثل پارچه های جین به کار برده می شوند.

از سوزن های شماره 18 (110) در دوزندگی پارچه های سنگین و بسیار ضخیم مانند لوازم منزل و پارچه های جین ضخیم استفاده می کنند.

سوزن های خیاطی با شماره 20 (120) هم برای آماده سازی کارهای با پارچه های خیلی خیلی ضخیم استفاده می شوند. این سایز سوزن بسیار ضخیم و بدون نوک تیز هستند.

نکته: توجه داشته باشید که رو چرخ خیاطی سوزن های خیلی ظریف و یا خیلی ضخیم قابل نصب نیستند و باید با دست روی پارچه های خیلی نازک یا خیلی کلفت کار کنید.

خرید سوزن خیاطی

سوزن های مورد استفاده طبق شماره بندی که دارند در میزان مقاومت و اندازه و کاربردشان باهم تفاوت دارند. باید بدانید هنگام کار با پارچه های از جنس ها مختلف از چه سوزنی استفاده کنید. اگر قصد خرید اینترنتی سوزن چرخ خیاطی را دارید بهتر است با انواع آن آشنا باشید.

بهترین سوزن خیاطی که در پراستفاده ترین و شناخته شده ترین نیز می باشد سوزن HA است. از این نوع در گلدوزی استفاده می شود. به دلیل استحکام بالایی که دارد بیشتر خیاطان در چرخ خیاطی خانگی نیز از این نوع خریداری می کنند. سوزن چرخ خیاطی ژانومه و سوزن چرخ دستی از نام های دیگر این نوع سوزن است که در بازار موجود می باشد.

سوزن های دیگری با قد و اندازه کوتاهتر وجود دارند که خیاط های ماهر که سرعت کارشان بالاست بیشتر این نوع را میخرند. سوزن DC این نوع از سوزن هاست که با نام سوزن ریشه بندی و اورلوک یا سوزن زیگزال هم نام آن را می شناسند. برای انواع چرخ سردوز از این نوع استفاده می شود.

قیمت عمده سوزن خیاطی

اگر چرخ راسته دوز و چرخ خیاطی صنعتی دارید از سوزن DB که بسیار محکم وقوی هستند استفاده کنید. برای ضخیم دوزی و دوخت و دوز های صنعتی از این نوع که قد و اندازه بلندتری هم نسبت به انواع دیگر دارد استفاده می شود.

سوزن خیاطی دستی قیمت

علاوه بر سوزن های چرخ، سوزن های دستی خیاطی هم با شماره های 1 تا 10 وجود دارند. سایز های بالا معرف ضخیم بودن و بلند بودن سوزن است. به لحاظ مقاومت، سوزن های دستی منعطف تر هستند و از استحکام بیشتری برخورداند و به راحتی نمی شکنند. علاوه شماره بندی، سوزن های دستی به لحاظ ظاهری هم دو نوع دارند: ساده و شیاردار که مدل شیار دار در ته سوزن شیارهای به رنگ طلایی دارد.

قیمت سوزن خیاطی

میزان شکنندگی سوزن با توجه به برند و کشور سازنده متفاوت است. این موضوع در مقدار قیمت این محصول پرکاربرد بسیار موثر می باشد. در فروشگاه ایزی دوخت می توانید بهترین قیمت سوزن را مشاهده کنید. همینطور با مطالعه ی مقاله ی شناخت  انواع سوزن میتوانید سوزن مناسب خود را انتخاب و آن را به قیمت عمده از ایزی دوخت خریداری نمایید. در صورت راهنمایی بیشتر میتوانید از طریق بخش نظرات و یا تماس از طریق راههای ارتباطی درج شده در سایت با کارشناسان فروش در ارتباط باشید و از مشاوره کاملا رایگان خرید بهره مند شوید.